З 22 квітня у Кривому Розі стартує перша у цьому році «хвиля» видачі безкоштовних продуктових наборів, - О.Вілкул

АКТУАЛЬНО
19.04.24 - 12:32

З  22 квітня у Кривому Розі стартує перша у цьому році «хвиля» видачі безкоштовних продуктових наборів. Допомогу від міста отримають перші 25 тисяч сімей криворіжців 20-ти категорій.

З початку повномасштабної агресії містом видано більше ніж 563 тисячі продуктових наборів. Зараз прийнято рішення продовжити надання такої допомоги - цього року сім'ї криворіжців отримають до 300 тисяч безкоштовних наборів. При цьому, механізм та умови отримання будуть незмінні.

 

 «Як і в попередні два роки Кривий Ріг продовжує підтримувати родини містян, які найбільше того потребують. З 22 квітня розпочинається перша у цьому році «хвиля» видачі безкоштовних проднаборів. В її межах допомогу отримають понад 25 тисяч криворіжців. Потім, поетапно, будуть й інші «хвилі»», - зазначив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

 

«З початку війни ми постійно допомагаємо криворізьким родинам, особливо тим, хто зараз знаходиться у скрутному становищі - коштом міського бюджету видаємо продуктові набори. За цей період сім'ї криворіжців вже отримали понад 563 тисячі наборів. Важлива регулярна підтримка тих, хто опинився в скрутній ситуації. Тому, продовжуємо турбуватися про тих, хто цього потребує», - додав голова Ради оборони.

 

Видача продуктових наборів здійснюється у всіх районах міста через 25 стаціонарних пунктів, також організовуватиметься виїзне обслуговування для мешканців віддалених мікрорайонів та обслуговування за місцем перебування малорухомих і самотніх криворіжців.

 

З 22 квітня розпочинається видача продуктових наборів для сімей таких категорій:

 

- військовослужбовців, які загинули (померли) унаслідок проведення АТО та ООС у Донецькій і Луганській областях, військової агресії рф проти України;

- у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп внаслідок проведення АТО та ООС, військової агресії рф проти України;

- військовослужбовців, члени яких перебувають у полоні або пропали безвісти внаслідок проведення АТО та ООС, військової агресії рф проти України;

- у складі яких є особа з інвалідністю з дитинства;

- де є особа з інвалідністю 1 групи;

- багатодітних;

- прийомних та дитячих будинків сімейного типу;

- з дитиною з інвалідністю або онкохворою дитиною, хвороба якої перебуває в стадії ремісії;

- з особами, які отримують державну соціальну допомогу як такі, що не мають права на пенсію, та особами з інвалідністю;

- які отримують державну соціальну допомогу як малозабезпечена сім’я;

- у складі яких є особи, що отримують державну соціальну допомогу як одинока мати (батько);

- які отримують державну допомогу на дітей, хворих на тяжкі захворювання;

- які отримують соціальну послугу «Догляд вдома» на безоплатній основі;

- у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп внаслідок війни  у Афганістані та на території інших держав;

- загиблих учасників бойових дій, померлих, осіб з інвалідністю внаслідок війни в Афганістані та воїнів–інтернаціоналістів;

- загиблих, померлих ветеранів Другої світової війни;

- у складі яких є учасники бойових дій, особи з інвалідністю та учасники Другої світової війни;

- у складі яких є учасники Другої світової війни – працівники тилу;

- у складі яких є жертви нацистських переслідувань;

- які потребують допомоги.

 

Ще раз звертаємо увагу, для комфорту та безпеки криворіжців, механізм та умови отримання проднаборів залишаться  незмінніми. Видача здійснюється на підставі електронної «Картки криворіжця». У разі її відсутності  - на підставі службової картки адміністратора пункту видачі з обов’язковим пред’явленням оригіналів документів, що посвідчують особу та підтверджують належність до визначеної категорії.

 

Враховуючи велику чисельність людей, які мають отримати набори, криворіжців просять не поспішати за отриманням продуктового набору в перші дні, аби не створювати черг. Продуктових наборів вистачить всім.

 

З питань роботи пунктів видачі продуктових наборів, доставки продуктових наборів за місцем перебування мешканці можуть звернутися безпосередньо до пунктів видачі продуктових наборів за контактними телефонами районних управлінь праці та соціального захисту населення або до Контакт-центру м. Кривого Рогу за номером 1520 (для операторів Київстар) та 499-1520 (для інших операторів) чи на сайт  https://spilkuisia.kr.gov.ua/

 

Дислокацію пунктів видачі продуктових наборів дивіться нижче. Пункти працюють: понеділок-субота з 08.00 до 15.00.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: