З Днем місцевого самоврядування у Кривому Розі урочисто вітали службовців

      7 грудня своє професійне свято відзначають представники органів місцевого самоврядування.

7 грудня 1990 року Верховна Рада України ухвалила Закон України "Про місцеве самоврядування". Праця цих людей має велике значення для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності.

Сьогодні з такої нагоди у виконкомі міськради відбувся урочистий прийом.

На нього запросили працівників місцевого самоврядування, які знаходяться найближче до людей і допомагають їм у вирішенні буденних життєвих проблем.

Це працівники Центру надання адміністративних послуг, структурних підрозділів виконкому міськради, ветерани органів самоврядування.

"Праця цих людей непомітна, але звичайні мешканці міста її відчувають, тому мені завжди хочеться привітати цього дня службовців, особливо ветеранів", - зазначає ветеран праці, колишній керівник реєстраційної палати Сергій Давидов.

"Вважаю, що команда Кривого Рогу потужна й могутня. Перебуваючи на семінарах в різних куточках країни, пересвідчуюсь, що наші колеги з інших регіонів поважають Кривий Ріг та вважають, що наша команда працює задля добробуту територіальної громади", - переконана заступник голови комітету у справах сім'ї та молоді виконкому міськради Світлана Головатюк.

Високо оцінив професіоналізм своїх колег, їхню працездатність, самовіддачу і вірність обраній справі міський голова: "Я дійсно пишаюся тим, що працюю разом з вами. Я вдячний вам і впевнений, що депутатському корпусу і в місті, і в районах удасться й надалі ефективно працювати задля комфорту містян".

На честь професійного свята за зразкове виконання службових обов’язків найкращих представників органів місцевого самоврядування мер винагородив грамотами та відзнаками "За заслуги перед містом".