З довідкою чи без? Крапку в правилах виїзду військовозобов’язаних та призовників за межі районів і областей не поставлено

ВАЖЛИВО
05.07.22 - 17:17

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний прокоментував правила виїзду військовозобовʼязаних та призовників за межі районів і областей.

«Шановні громадяни - призовники та військовозобов’язані!  Нагадую, триває війна. Ви потрібні своїй державі! Всі, хто досі не стоїть чи не поновився на військовому обліку, мають це зробити. Ті з вас, хто планує виїзд за межі своїх районів та областей, мають взяти дозвіл у ТЦК. Жодних вказівок на перешкоджання переміщенню осіб упродовж найближчих днів з боку військового командування не надавалося», - зазначив Залужний.

 

Ознайомитись із порядком надання дозволу на виїзд можна за посиланням.

 

У той же час координаторка руху адвокатів Збройних сил України Євгенія Рябека заявила, що військовозобов'язані чоловіки можуть пересуватися Україною без отримання відповідних дозволів. Правниця пояснює, що в повідомленні Генерального штабу йдеться виключно про впорядкування обліку осіб, які змінюють саме місце проживання, місце реєстрації.

 

"Сьогодні ще будуть відбуватись певні наради, щоби юридично впорядкувати цей документ та внести поправки для того, щоби він був більш правильний. Ніхто не хоче зупинити економіку, бізнес. Тобто такої мети не ставилось", - підсумувала координаторка руху адвокатів ЗСУ.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: