З комфортом і знаннями про історію Кривого Рогу проїхались містяни у тролейбусах №№ 23 і 24

ЦІКАВО
11.09.19 - 11:20 393

У Кривому Розі триває тиждень індустріальної культури Industrial Week. 10 вересня Інститут розвитку міста Кривого Рогу організував серію екскурсій на тролейбусних маршрутах міста.

Пасажири тролейбусів №23 і №24 мали змогу не тільки комфортно подорожувати, але й почути змістовну розповідь про такі знайомі та знакові місця Кривого Рогу.

 

"Щодня ми вирушаємо у подорож: на роботу, додому, на прогулянку. Щодня ми проїжджаємо об'єкти індустріальної спадщини, яскраві вуличні пейзажі. Та чи бачимо ми це? Чи помічаємо? Чи знаємо, що все довкола - туризм? Оглядова екскурсія містом - що може бути краще?" - коментують організатори.

 

Просто сівши в один із маршрутів на зупинці громадського транспорту, криворіжці почули фаховий історичний екскурс про місцини, повз які проїжджають.

 

"Ми намагалися коротко на кожній зупинці дати цікаву історичну довідку, пов'язану з цією місциною. Приємно, що наші розповіді знайшли відгук у пасажирів, вони активно доповнювали своєю інформацією, вказували, коли саме були збудовані ці споруди  - тобто, ми налагодили двосторонній зв'язок, - каже екскурсовод Альона Шевченко.

 

"Оригінальна ідея, - кажуть криворіжці - це пізнавально, я тут довго живу, але багатьох фактів не знав. У місті таких заходів не вистачає, щоб люди знали історію ріднокраю". 

 

Триватиме індустріальний тиждень до 15 вересня. 

 

Його родзинкою стане традиційний Індустріальний фестиваль. Завітайте на нього 14 вересня в парк "Шахтарський".

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: