З криворізьким гумором - по життю. 5 років без Доктора Галібіна

ПАМ'ЯТЬ
17.02.20 - 15:13

Сьогодні - 5-і роковини від дня смерті популярного радіодіджея Сергія Галібіна, улюбленця мільйонів слухачів, відомого серед шанувальників як Доктор Галібін.

5 років тому, 17 лютого, Сергію стало зле, він потрапив у лікарню, був у глибокій комі. У ведучого стався інсульт. Він не дожив до свого 45-річчя один день.

 

Сумну новину у соцмережах тоді повідомив колега і земляк Галібіна, шоумен із Кривого Рогу Анатолій Анатоліч.

 

Сьогодні рідні Сергія, його друзі й колеги згадують його як незамінного.

 

"5 років. Як одна мить... Підросли наші діти і, дивлячись на них, я розумію, як багато минуло часу! Прийшло розуміння того, що світ став іншим без тебе. Як багато ти знав і умів! Як ти любив життя! Як ти любив і прощав! Як намагався зробити цей світ добрішим! Як важливо жити тут і зараз, бо завтра може не настати. Важко бути скромним, коли ти кращий", - з теплом і болем написала дружина Сергія, Олена Галібіна.

 

Багаторічна колега Сергія по ефіру, радіоведуча Анна Свірідова написала сьогодні:

"5 років тому пішов Сергій Галібін, але з тих пір не було ні дня, коли він не був би поруч. Дивовижне відчуття, коли ти розумом розумієш, що його немає, але в душі і серці він собі місце «застовпив» назавжди. Сьогодні - день пам'яті Сергія Галібіна і хочеться знову і знову згадувати, яким він був і залишився. Незамінним".
 

 

Галібін народився 18 лютого 1970 року в Кривому Розі. Закінчив школу № 25 в 1987 році і відразу після цього пішов служити в армію. Служив у морській піхоті. Після служби Сергій став студентом Криворізького педагогічного університету та здобув вищу освіту за спеціальністю "учитель трудового навчання". З 15 років почав працювати діджеєм у школі та інституті. Був актором команди КВК Вищої ліги "Криворізька шпана". У 1995 році Сергій Галібін вперше вийшов в ефір регіональної станції під псевдонімом Доктор Галібін. У 2005 році він переїхав до Києва.Чоловік завжди відрізнявся вибуховим почуттям гумору. Після переїзду до Києва встиг попрацювати на найвідоміших радіостанціях України в якості ведучого. Вів передачу Будильник-шоу з напарницею Анною Свиридової. Разом вони змогли зробити цю ранкову програму однією з найбільш рейтингових в Україні. На початку лютого 2015 року Сергій Галібін з Анною Свиридової очолили Радіо П'ятниця. Сергій був одружений і виховував двох дітей. 

 

 

Фото із соцмереж

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»