З технічних причин та через бойові дії є знеструмлення у Дніпропетровській області
ВАЖЛИВО

З технічних причин та через бойові дії є знеструмлення у Дніпропетровській області. Вже вимкнули світло у двох районах Кривого Рогу - Довгинцівському та Саксаганському.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Що таке черги вимкнення електроенергії і як вони працюють?
18 липня відключення світла будуть довшими
В опалювальний сезон на українців може чекати знеструмлення по 6-8 годин на добу