З вірою у Перемогу! Кривий Ріг сьогодні вшанував найактивніших своїх громадян

ГОРДІСТЬ
17.05.24 - 17:43

До чергової річниці від дня заснування Кривий Ріг  сьогодні вшанував найактивніших своїх громадян. 150 криворіжців отримали подяки голови Ради оборони міста.

 

Вже другу свою річницю Кривий Ріг відзначає в час великої війни. Завдяки зусиллям військових і підтримці громади місто змогло захиститися і не пустити окупанта на свою територію.

 

За активну громадську, волонтерську, благодійну діяльність, проявлений патріотизм, значний внесок у забезпечення обороноздатності Кривого Рогу та України, а також з нагоди 249-ої річниці заснування міста криворіжців сьогодні відзначили подяками від голови Ради оборони міста. Серед нагороджених - освітяни, громадські діячі, комунальники, підприємці, благодійники, представники ЗМІ, працівники соціальних установ та ветеранських організацій.

 

«Я вдячний кожному, хто брав участь у будівництві фортифікаційних, хто допомагав і продовжує допомагати військовим, нашим переселенцям, а їх у Кривому Розі вже понад 80 тисяч. Я вдячний нашим лікарям, бо наше місто є головною госпітальною базою всього півдня України. У нас пролікувалось більше 30 тисяч поранених і хворих солдат. Я вдячний кожному, хто ліквідовував наслідки ворожих обстрілів. Понад 200 ракет і дронів поцілили по Кривому Рогу за цей час. Є загиблі і є поранені, зруйновано інфраструктуру. Я глибоко вдячний нашим комунальникам, працівникам ДСНС, які ліквідовували  наслідки цих ворожих обстрілів. Це дуже велика робота. І я  вдячний кожному, хто підтримує у Кривому Розі майже нормальне, як для воєнного часу життя», - звернувся до присутніх голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

 

Оксана Іванова - волонтерка. Від початку війни громадська діячка офіційно представляє одну із частин, що нині боронить країну на Авдіївському та Покровському напрямках.

 

«До  частин ми їздили з концертами, допомагали смаколиками, а потім - більш масштабно. Це були вже планшети, дрони, авто, сітки - все що потрібно. Ліки передавали по запитам. Користуючись нагодою, я від себе особисто та від військової частини висловлюю велику подяку Олександру Вілкулу та Вікторії Третяк за те, що  допомагають з великим серцем.  Я не знаю в нашій країні ще такого міста, де є така допомога нашим хлопчикам», - каже пані Оксана.

 

Підтримати кожного, хто потребує допомоги - такі принципи об'єднали всіх тих, хто забезпечує нині життєдіяльність Кривого Рогу та його підприємств, навчає дітей, виробляє речі першої необхідності, надає городянам побутові й медичні послуги. А ще - дбає про комфортні умови для проживання у місті, безпеку мешканців, збереження критично важливих інфраструктурних об'єктів.

 

З першого дня війни в рядах  волонтерів представниця Довгинцівської  районної організації ветеранів Раїса Роденко. Разом з колегами вони  налагодила тісний зв‘язок з військовими, відправляючи їм смаколики  і необхідні на фронті речі.

 

«Наші ветерани ніколи не пасли задніх.  З початку війни для наших військових робили тушонку, смажили пиріжки, ліпили вареники. Для цього збирались прямо у раді. В‘язали для наших хлопчиків теплі шкарпетки.  Організували наших швачок:  одна займається кроєм, друга шиє, третя ґудзики пришиває. Так і  працювали», - згадує пані Раїса.

 

З нагоди річниці заснування міста нагороди отримали понад півтори сотні криворіжців. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: