За дослідженнями антикорупційної організації, Кривий Ріг посів 12 сходинку рейтингу прозорості зі 100 міст

БІЗНЕС
17.12.18 - 11:31 825

За дослідженнями антикорупційної організації Transparency international Ukraine, Кривий Ріг посів 12 сходинку рейтингу прозорості серед 100 найбільших міст України.

         Українське представництво міжнародної компанії виміряло прозорість інвестиційної галузі в українських містах.

Над розробкою методології дослідження, спільно з експертами TIU, працювали іноземні інвестори, українські підприємства та соціальні підрозділи міських урядів.

Всього було сформовано 17 індикаторів, які допомогли відобразити реальну прозорість міста в інвестиційній сфері. 

Фахівці перевірили наявність антикорупційних програм, чинну та опубліковану політику щодо конфлікту інтересів у міських радах, проведення перевірки діяльності підприємств міста, наявність інструментів та можливостей у інвестиційному секторі та інше.

Miciя Transparency international полягає у зниженні рівня корупції в Україні шляхом сприяння прозорості, підзвітності та доброчесності публічної влади і громадянського суспільства.

Станом на 16 листопада 2018 року, першу трійку лідерів очолили Дрогобич, Маріуполь та Вінниця.

Наше місто - на 12-ій позиції з прозорості.

Останню, 104-у, сходинку рейтингу зайняв Новомосковськ.

Transparency international - антикорупційна організація, заснована 1993 року в Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном.

Зараз головою правління ТІ є Делія Феррейра. Transparency International присутня більш ніж у 100 країнах світу. Організація найбільш відома Індексом сприйняття корупції та Глобальним корупційним барометром. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: