За два місяці у Дніпропетровській області сталися 826 пожеж. Загинули 54 людини

ПОЖЕЖА
05.03.19 - 16:02 1392

За два місяці 2019 року у Дніпропетровській області сталося вже 826 пожеж. Це на 22% більше ніж торік.

У вогні загинули 54 людини, серед них 1 дитина. На пожежах травмована 41 особа, з них 3 дітей. Врятували вогнеборці 39 людей, серед яких 5 дітей. На підприємствах, організаціях, установах виникло 38 пожеж.

Про це повідомив головний інспектор відділу пожежної безпеки управління з запобігання надзвичайним ситуаціям Олексій Сокольников.

 

Посадовець розповів, що 4 березня у місті Кам'янське в пожежі загинула 3-річна дитина.

Пригода сталася по вулиці Широка Південного району міста. У будинку перебували 3 дітей без нагляду дорослих. Ще до прибуття рятувальників сусіди через вікно врятували 2 хлопчиків - 2015 і 2013 року народження.

Під час ліквідації пожежі, вогнеборці врятували 3-річну дівчинку, яку на руках винесли з задимленого приміщення. Дівчинку госпіталізували в реанімаційне відділення міської лікарні №7, але, на жаль, о 12:50 лікарі констатували її смерть.

 

Основними причинами пожеж ДСНС називає необережне поводження з вогнем, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок, порушення правил обладнання печей і теплогенеруючих установок, підпали і дитячі пустощі з вогнем.

Пожежі, що виникають при порушенні правил монтажу та експлуатації електрообладнання, - на другому місці вогняного рейтингу. Торік у регіоні сталося 1 012 таких випадків.

 

Сумну статистику загиблих у вогні поповнюють і криворіжці. Головно, це люди похилого віку.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: