За фінансової підтримки О.Вілкула, бодібілдер Іван Федорченко поїде на змагання до Португалії

БЛАГОДІЙНІСТЬ
26.11.23 - 8:39

Криворіжець Іван Федорченко продовжує цілеспрямовано йти до своєї мети – стати успішним спортсменом-бодібілдером. Після перемоги на Відкритому чемпіонаті України Wabba 2023, Іван отримав запрошення на міжнародні змагання, які відбудуться у Португалії 9 грудня 2023 року.

Ми вам розповідали, як чоловік, який страждає на ДЦП, активно займається спортом та мріє про чемпіонство. На початку листопада криворіжці допомогли Івану взяти участь у Чемпіонаті України з бодібілдингу у Львові. Він здобув перемогу у категорії «Людина з інвалідністю». Наполегливість та зусилля криворізького атлета гідно оцінили судді.

 

І ось тепер – нова мета і ще крутіші сходинки до п’єдесталу. Для участі у престижному змаганні в Португалії Івану потрібні 1500 євро. Українська федерація з бодібілдингу звернулася з пропозицією підтримати криворіжця до представників міської влади.

 

На заклик допомогти Івану відгукнувся голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул. Завдяки його фінансовій підтримці, бодібілдер зможе поїхати на змагання і прославляти Україну.

 

«Участь нашого спортсмена з обмеженими можливостями не лише допоможе йому повірити в себе, а й стане потужним стимулом для ветеранів російсько - української війни, які зараз отримують інвалідність через поранення», - вважають у федерації.

 

Зичимо нашому землякові впевнено йти до поставленої мети, досягати й перемагати! 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»