За мужність і героїзм: бійців 7-го окремого батальйону "АРЕЙ" удостоєно відзнак Головнокомандувача ЗСУ

ГОРДІСТЬ
21.07.23 - 10:35

Бійців 7-го окремого батальйону "АРЕЙ" УДА удостоєно відзнаками Головнокомандувача ЗСУ. Нагороди воїнам на передовій вручив Командувач військ Оперативного командування “Захід” Сергій Літвінов.

«За особисту мужність, жертовність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові орденом нагороджений і голова Інгулецького району, а зараз заступник комбата Сергій Жеребило. Пишаємося! Слава Україні! Героям Слава!», - повідомили  на сторінці батальйону.

 

Нагрудний знак “Хрест хоробрих”, яким нагороджують за героїчний вчинок, пов'язаний з ризиком для життя під час участі у бойових діях, отримали: Ішхан Григорян, Роман Кулешов, Валерій Сарбаш та Валерій Шишка.

 

Відзнакою “Золотий хрест” нагороджено: Радіка Асатряна, Юрія Білоуса, Івана Вдовиченка, Кирила Кравченка, Андрія Левушка, Дмитра Макєєва, Дмитра Маляренка, Олександра Періга, Владислава Пшонкіна, Василя Шоломона та Юрія Юрченка.

 

"Золотим хрестом" відзначають за сумлінне та успішне виконання бойових завдань, високі показники бойової підготовки, а також героїчні та визначні вчинки на війні.

 

На врученні нагород був присутній Командувач Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош. З його рук генерал-майор Сергій Літвінов отримав найвищу відзнаку Української Добровольчої Армії - орден “Лицарський Хрест”.

 

За особисту мужність, жертовність і героїзм, самовіддане служіння українському народові Командувач УДА  нагородив орденом Олександра Грищука, Сергія Жеребило, Степана Ковальчика, Руслана Науменко та Радіка Асатряна.

 

«Кожен український воїн має знати, що його життя важливе для країни, а подвиги заслуговують на визнання. Той, хто потом і кров'ю виборює свободу українського народу, заслуговує найвищих нагород. Слава Героям України! Слава бійцям УДА! Б’ємося до Перемоги», - наголосили військові.

 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: