За покликом серця. Криворізькі школярі долучилися до акції «Щедрий вівторок»

БЛАГОДІЙНІСТЬ
02.12.21 - 12:10

30 листопада  Криворізька гімназія №89 "Потенціал" активно долучилася до акції  «Щедрий вівторок» - міжнародного руху та Всеукраїнського дня добрих справ. Учні зібрали канцелярські набори та одяг для дітей-сиріт, а також їжу для безпритульних тварин.

У гімназії створили авторський проєкт соціальних ініціатив «За покликом серця», що отримав мініґрант від Zagoriy Foundation.  У  «Щедрий вівторок» у межах цього проєкту у навчальному закладі провели акції «Збери портфель дитині»,  «День домашніх тварин» та «Любов та тепло – дітям».

 

Учні зібрали канцелярське приладдя, одяг та взуття, яке передатуть дітям-сиротам, багатодітним родинам та родинам, що опинилися у складних життєвих обставинах. 

 

Потурбувалися й про їжу для чотирилапих, позбавлених любові й турботи господарів.

 

«Криворізька гімназія "Потенціал" вперше  долучилася та стала амбасадором «Щедрого вівторка». Своїм прикладом ми хочемо показати, що добрі справи можуть робити представники різних сфер. Ми реалізуємо власний соціальний проєкт "За покликом серця" і тепер добре знаємо, що започаткувати нову велику історію допоможе навіть одна маленька добра справа», - поділилася співавторка проєкту Оксана Хомуха.

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: