За результатами Всеукраїнського соцопитування, до Парламенту проходять 6 політпартій

АКТУАЛЬНО
05.07.19 - 17:57 557

Компанія «Active Group» оприлюднила результати Всеукраїнського соціологічного дослідження, яке проводила з 27 по 30 червня. Згідно з цими даними, у Раду проходять 6 партій.

Загалом опитано 2 896 респондентів у всіх областях України (без урахування населення Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей). Похибка не перевищує 1,7%. Понад 10% опитаних не змогли визначитись з вибором, а майже 3% не планують брати участі у виборах 21 липня.

 

Соціологи визначили – якби вибори проходили найближчої неділі, за партію «Слуга народу» проголосували б 42,1% тих, хто визначився з вибором. 2, 3 та 4 місця, з різницею в межах похибки, посідають «Опозиційна платформа – За життя» з результатом 9,6%, «Європейська солідарність» – 9,3% та ВО «Батьківщина» – з 8%. Партія «Голос» набрала б 7,8% голосів. Суттєве зростання рейтингу демонструє «Опозиційний блок». Його зараз готові підтримати 5,3% опитаних. «Радикальна партія О. Ляшка» отримала б 3,8% голосів, «Громадянська позиція» – 3,5%, «Сила і честь» – 2,9%, «Українська стратегія Володимира Гройсмана», – 2,2%.

 

Інші партії («Патріот», ВО «Факел», «Незалежність», «Об’єднання Самопоміч», «Партія зелених України», «Партія Шарія», «Рух нових сил Михайла Саакашвілі», «Сила людей», «Сила права», «Соціальна справедливість», «Аграрна партія України», ВО «Свобода»), за даними цього дослідження, не дотягують до прохідного бар’єру.

 

Лідерами антирейтингу залишається партія Петра Порошенка «Європейська солідарність», за яку відмовляються голосувати 42,2% респондентів. Падіння рейтингу демонструє і «Опозиційна платформа – За життя» – її антирейтинг виріс за тиждень на 5%.

 

Далі практично з однаковим результатом антипатії ідуть «Опозиційний блок» – 23,6% та «Радикальна партія О. Ляшка» – 23,4%, ВО «Батьківщина» – 21,3%. На останніх місцях у списку антирейтингу йдуть ВО «Свобода» – 15,4%, «Українська стратегія Гройсмана» – 11,7%, «Слуга Народу» – 10%, «Голос» – 8,8%, «Громадянська позиція» – 7%, Об’єднання «Самопоміч» – 6,8%, «Сила і честь» – 6,7%. Інші партії з виборчого списку називали 7,1% опитаних.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: