За відпочинком і емоціями. Кривий Ріг відправив до Литви 5 дітей загиблих захисників

СОЦІУМ
15.06.24 - 11:08

Набиратись позитиву і емоцій. Учора до Литви з Кривого Рогу рушили 5 дітей військових. Відпочивати і оздоровлюватись юні криворіжці там будуть 10 днів. Чудову нагоду  побувати за кордоном діти отримали завдяки ініціативі та піклуванню Ради оборони міста.

Відпочинок дітей військових та дітей із сімей загиблих і полонених на особистому контролі тримає голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, - підкреслює директор міського департаменту у справах сім`ї, молоді та спорту Світлана Лавренко.

 

«Литва, яка підтримує  криворізьких дітей, зробить все можливе заради того, щоб вони відпочили, оздоровилися  і отримали позитивні емоції. Це ті емоції, яких їм сьогодні так не вистачає через війну», -  каже пані Світлана.

 

 З початком літа в навчальних закладах міста запрацювали пришкільні табори. Прийнята спеціальна програма з оздоровлення дітлахів.  Кошти на неї виділено з міського бюджету.

 

«В червні у Кривому Розі відкрили дитячий оздоровчий табір для  дітей військових. За першу зміну там повноцінно відпочили і  набралися сил 200 дітлахів. Ми продовжуємо цю програму, продовжуємо підтримувати родини військових і дітей з цих родин.  Влітку плануємо  збільшити кількість дітей, які будуть оздоровлені», - підкреслює Світлана Лавренко.

 

Не вперше до Литви їде син полеглого героя Андрій Собчук. Його батько ніколи не був за кордоном. Тому для хлопця тим більш це  особлива подія.

 

«Їду до  Литви, щоб відпочити та дізнатися багато нового.  Я вивчаю програмування, люблю читати та історію. Багато чого хочеться дізнатися і побачити, але в цілому, мрію відпочити, щоб якось відволіктись  від війни», - каже хлопчина.

 

За новими емоціями до Балтики їде Назар Білий.

 

«Хочу дуже багато там всього побачити, зробити, покупаться в морі», - коротко відповідає Назар.

 

На сьогодні питання оздоровлення дітей пільгових категорій для нашого міста є першочерговим. З  початку року у Кривому Розі  вже оздоровлено 225 дітей пільгових категорій.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: