Забезпечте хворих криворіжців інсуліном! Кривий Ріг звернувся до обласного департаменту

ЗДОРОВ'Я
14.08.19 - 12:15 359

Міське управління охорони здоров’я направило звернення до обласного департаменту про виділення Кривому Рогу додаткової субвенції. Йдеться про забезпечення діабетиків інсуліном.

Це життєво важливі ліки для хворих криворіжців. У нашому місті більше 3600 інсулінозалежних осіб, із них 164 дитини. Зараз вони не можуть своєчасно отримувати інсулін.

 

У Кривому Розі створили реєстр пацієнтів з таким діагнозом, вони мають отримувати безкоштовні ліки в аптеках міста.

 

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, у державному бюджеті на 2019 рік обсяг коштів на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 128 млн. грн. (13%) менший від потреби.

 

Тільки по Кривому Рогу заборгованість держбюджету за вже отриманий хворими інсулін на початок липня склала понад 2,2 млн. грн.

 

За Державною цільовою програмою «Цукровий діабет» до кінця року Кривому Рогу необхідна субвенція у 7 млн. грн., яка дозволить здійснювати безперебійне забезпечення хворих діабетиків.

 

Тому міське управління охорони здоров’я звернулось до області щодо виділення додаткової субвенції.

 

До вирішення проблеми долучився і член виконкому Костянтин Павлов. Він звернувся до Уряду та Міністерства охорони здоров'я з вимогою виконання умов державної програми.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: