Забули вимкнути бензогенератор. На Дніпропетровщині родина отруїлася чадним газом

Рятували людей 2 бригади «швидкої», - розповіли в Обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.
Як з'ясувалося, у будинку чоловік залишив на ніч увімкнений бензогенератор. Вранці побачив дружину та дітей без свідомості, виніс їх на вулицю та викликав медиків.
«Постраждалим своєчасно надали екстрену медичну допомогу. Зокрема, провели інгаляцію кисню (специфічний антидот при отруєнні чадним газом)», - розповів очільник Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко.
Дітей у важкому стані та жінку в стані середньої тяжкості з попереднім діагнозом "отруєння чадним газом" доправили в Новомосковську ЦРЛІЛ. Діти потрапили до реанімації.
Для подальшого лікування родину перевели до Регіонального медичного центру родинного здоров'я в Дніпрі.
Щоб не допустити подібної біди, лікарі закликають мешканців області бути свідомими й максимально обережними з приладами обігріву.
«Чадний газ неможливо відчути: він безбарвний і не має запаху. Легкий стан отруєння складно визначити. На такі симптоми, як слабкість, головний біль і нудоту люди часто не звертають увагу. Втрата свідомості настає поступово та супроводжується таким знесиленням, що навіть відчувши небезпеку, постраждалий часто не може самостійно врятуватись. А вночі можна заснути і не прокинутись», - застеріг Радій Шевченко.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Ворог убив дроном на Дніпропетровщині цивільного чоловіка, розгатив підприємства
На Дніпропетровщині впав ворожий розвідувальний безпілотник «Орлан-10»
Тарифи зростають, зарплати падають. Яка середня зарплата у мешканців Дніпропетровщини?