Загибель гірників на криворізькій шахті "Ювілейна": коментарі рятувальників

ЖАЛОБА
13.02.19 - 20:06

Як ми повідомляли, сьогодні опівдні на шахті "Ювілейна" ПрАТ "Суха Балка" загинули двоє гірників. Охорона шахтоуправління на територію підприємства нікого не впускає. Офіційних коментарів там поки що не дають.

Надзвичайну подію прокоментував нашим журналістам перший заступник командира Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС Роман Макарейко:

"На місце події прибули три відділення ДВГРЗ. На аварійній ділянці ми виявили двох постраждалих. Два відділення направили на вилучення постраждалих з вузької стисненої виробітки. Наблизившись до чоловіків, ми виявили, що вони не мають ознак життя. Рятувальні роботи були ускладнені тим, що виробітка надто стиснена.

За допомогою гірничорятувального обладнання ми витягли тіла постраждалих, видали їх на поверхню і передали правоохоронцям".

 

Тіло першого гірника рятувальники дістали о 15.00, другого - о 16.20.

 

"Сьогодні на шахті “Ювілейна” ПрАТ “Суха Балка” загинуло двоє гірників. Проводиться розслідування щодо причин та наслідків аварії. Співчуваємо родинам загиблих, - зазначив на своїй сторінці у Фейсбук голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.
 

Тим часом у Криворізькому відділі поліції за фактом загибелі людей на виробництві відкрили кримінальне провадження. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: