Загибель машиністки конвеєру прокоментували на "АрселорМіттал Кривий Ріг"

КОМЕНТАР
19.02.20 - 13:23

Як ми повідомляли, уночі 18 лютого машиністка конвеєру на підприємстві «АрселорМіттал Кривий Ріг» в Інгулецькому районі під час робочої зміни отримала травми, від яких померла на місці.

Сьогодні на комбінаті офіційно прокоментували смертельний випадок.

 

"З глибоким жалем повідомляємо про нещасний випадок з летальним наслідком, що стався вчора вночі, 18 лютого, на території дробильної фабрики № 2 гірського департаменту «АрселорМіттал Кривий Ріг».

 

У зміні з 19:00 17 лютого до 7:00 18 лютого друкарка конвеєру дробильної фабрики, згідно з письмовим нарядом, виконувала роботи з обслуговування стрічкових конвеєрів СМ № 9 - СМ № 28 основного виробничого ділянки № 2.
 

 

В 01.55 співробітниця була виявлена ​​без ознак життя в підконвеєрному просторі працюючого стрічкового конвеєру СМ № 14, за стаціонарним захисним бар'єром холостої гілки стрічкового конвеєру. Працівники медичної допомоги підприємства негайно приступили до проведення реанімаційних заходів, але вони не дали результату. Потерпіла з невстановленої причини проникла за захисну огорожу холостої гілки працюючого стрічкового конвеєру СМ № 14, зблокованого тросом аварійної зупинки з приводом конвеєру. Там вона була затиснута між підтримувальним роликом і холостою гілкою конвеєру. На місце інциденту викликали працівників поліції, прокуратури та органів з нагляду за охороною праці України. Триває розслідування інциденту. Керівництво компанії висловлює щирі співчуття рідним і близьким загиблої".

 

Нещасний випадрок нашим журналістам також прокоментував голова Криворізького міського комітету профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України Анатолій Макаренко. 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»