Загибель на КЗРК: гірник шахти "Гвардійська" помер у кареті швидкої

КОМЕНТАР
30.10.20 - 13:47

Як ми повідомляли, сьогодні вночі на шахті «Гвардійська» КЗРК загинув 27-річний гірник. О другій годині ночі на горизонті -1350 метрів, під час розвантаження металу, учня кріпильника Ігоря Федосенка вразило струмом.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

 

Наші журналісти попросили прокоментувати смертельний випадок на шахті "Гвардійська" головного технічного інспектора праці Криворізької міської організації профспілки гірників і металургів України Олександра Кучера.

 

"На тепер нам достеменно відомо лише те, що гірник помер у кареті швидкої допомоги. Йому стало зле у підземних умовах. Чоловіка підняли на нульову позначку і викликали швидку. У кареті швидкої він помер. Те, що його вдарило струмом, ми стверджувати не можемо, оскільки ще немає заключного висновку СМЕ. На це дають 30 діб. Тільки експертиза може назвати причини загибелі гірника. Буде працювати комісія з розслідування цього випадку. ЇЇ призначать наказом головного управління по області", - заявив Олександр Кучер.

 

 Про загиблого молодого чоловіка відомо, що йому було 27 років, одружений, має 4-річну дитину.

 

Нагадаємо, гірники шахт КЗРК майже місяць страйкували під землею, вимагаючи підвищити зарплати, покращити умови праці і модернізувати обладнання. Рударі шахти "Гвардійська" теж брали участь у страйку.

 

Наразі триває судовий процес за позовом керівництва КЗРК проти гірників.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: