Захаращені виходи, металеві грати: ДСНС Дніпропетровщини перевіряє пожежну безпеку. Відео

АКТУАЛЬНО
08.12.19 - 14:34

Після страшної трагедії в Одесі, Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну і органам місцевої влади провести перевірку стану протипожежної безпеки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей.

Дніпровські рятувальники уже взялися за справу - провели відкриту перевірку вищого навчального закладу щодо дотримання протипожежних вимог, - повідомляють ДСНС Дніпропетровської області.

 

Так, з 6 по 13 грудня триває планова перевірка на стан дотримання протипожежних вимог у Дніпровському факультеті Київського національного університету культури і мистецтва.

 

Представники Служби порятунку «101» акцентували увагу на стані електрогосподарства в приміщеннях навчального закладу, стан електроприладів в лекційних та інших кабінетах, а також перевірили шляхи евакуації людей із будівлі у разі виникнення пожежі.

 

На кожному поверсі перевірили первинні засоби пожежогасіння та пожежні крани, наявність найближчих джерел водопостачання, які знаходяться поруч з будівлею, систему протипожежного захисту, в яку входять система пожежної сигналізації та оповіщення. Вона відіграє велику роль у ранньому сповіщенні людей про виникнення займання.

 

Вогнеборці звернули увагу на дотримання вимог режимного характеру, які не потребують значних матеріальних затрат.

 

Перевірка виявила наступні порушення:

- захаращені шляхи евакуації (будівельні матеріали та сторонні речі заважають вільній евакуації людей);

- на вікнах лекційних аудиторій встановлені металеві грати, які не розкриваються та не розсуваються;

- деякі вогнегасники, які знаходяться в приміщеннях, не пройшли плановий технічний огляд.

 

Загалом на території міста Дніпро знаходяться 25 вищих навчальних закладів; 14 професійно-технічних освітніх закладів; 22 коледжі; 93 гуртожитки. На даний час, стосовно вищих навчальних закладів підготовлено 150 адміністративних актів та 11 справ знаходиться на судовому розгляді. 

 

Чекаємо й від криворізьких ДСНСників якісних перевірок пожежної безпеки місцевих закладів та підприємств.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: