Захищаючи рідну Донеччину, поліг працівник криворізького "Арселора" Дмитро Кисельов

ЖАЛОБА
11.06.24 - 13:12

28 лютого поблизу с.Тоненьке Донецької області загинув воїн Дмитро Кисельов. Чоловік переїхав до Кривого Рогу з Донеччини, де працював на коксохімічному виробництві. Тут він влаштувався на «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Працівник одразу показав великий професійний потенціал, тож ніхто не сумнівався у його майбутньому кар’єрному зростанні, - розповіли про колегу у виробничій газеті "Металург".

 

«З першого дня Дмитро став повноцінним членом нашої команди, я вже бачив у ньому майстра, адже він все схоплював на льоту і любив свою роботу, – говорить старший змінний майстер Сергій Царенко. – Працювати біля розпеченої коксової печі нелегко. Як дверевий, він відповідав за очищення дверей печі після видачі коксу. Гаряча робота, але Дмитро не скаржився, завжди усміхався, жартував. Шкода, що він недовго працював з нами. Як справжній чоловік та захисник, він не вагаючись встав на захист рідної домівки, адже на власному досвіді розумів, яке зло несе війна».

 

14 липня 2022 року Дмитра покликали на захист Батьківщини. Свою останню битву боєць знайшов на рідній землі - загинув, визволяючи від загарбника свою Донеччину.

 

Вічна пам’ять і шана Герою! Легкого спочинку тобі, солдате!

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: