Закарбовані у мармур. У Криворізькій гімназії відкрили меморіальні дошки п‘яти полеглим випускникам

ПАМ'ЯТЬ
01.05.24 - 11:58

У 32-й гімназії відкрили пам’ятні дошки на честь загиблих випускників. Немов живі, тепер дивляться з мармурових фото Костянтин Скіба, Сергій Чернявський, Дмитро Олійник, Євгеній Онопрієнко та Сергій Олименко.

Щоб віддати шану полеглим Героям, покласти квіти та вклонитись їхньому  подвигу, біля закладу зібралися рідні, друзі, побратими, вчителі та учні гімназії, керівництво Ради оборони.

 

Костянтин Скіба – молодший сержант, виконував бойові завдання поблизу Бахмута Донецької області. Загинув 1 квітня 2023 року від мінометного обстрілу.

 

Сергій Чернявський – солдат, стрілець-снайпер механізованого батальйону в/ч А4698. Загинув 12 листопада 2023 року під час мінометного обстрілу на Харківщині.

 

Дмитро Олійник – солдат, стрілець-помічник гранатометника 93-1 окремої механізованої бригади «Холодний Яр». У 2020 році підписав контракт із ЗСУ. 4 березня 2022 року загинув від смертельного поранення.

 

Євген Онопрієнко – навідник десантно-штурмового батальйону в/ч АО284. Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині.

 

Сергій Олименко – солдат, штурмовик в/ч А1910. Загинув 15 вересня 2023 року від кулі ворога на Донеччині.

 

 «Костя був моїм величезним благословенням і опорою в житті. З ним я ніколи не хвилювалась про завтрашній день, - згадує  дружина полеглого воїна, Тетяна Скіба. - За роки разом відчула, що таке справжнє кохання і як це, коли людина живе для тебе. Побачила безумовну любов до дітей, при цьому мій чоловік ще й знаходив час для допомоги іншим. За день до загибелі Костя встиг евакуювати пораненого командира й повернувся на бойові позиції. Він був духовним, мудрим, мужнім, добрим, щирим, спокійним, прекрасним чоловіком і татом».

 

«На стінах гімназії розміщено 5 дощок, що вшановують пам'ять п’ятьох випускників, які віддали життя в російсько-українській війні. Місто завжди пам'ятатиме всіх Героїв. Ми зробимо все, щоб пам'ять про них жила вічно. А їх сім'ї завжди будуть оточені підтримкою, турботою та увагою. Для нас важливий кожен ветеран, кожен Захисник», - зазначив голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

 

У Кривому Розі відкрили вже 413 меморіальних дощок на честь наших земляків. У травні заплановано ще 90. Їх встановлять кожному полеглому криворізькому Герою.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: