Заклали перший «камінь» у будівництві інклюзивного майданчика у Кривому Розі. Відео

БЛАГОУСТРІЙ
04.08.20 - 14:48

Як ми писали раніше, у Кривому Розі планують збудувати інклюзивний майданчик. Сучасний безбар’єрний простір з'явиться на місці пустиря у парку Саксаганський. Там буде зручно і дітям з інвалідністю, і матусям з візочками, і людям похилого віку. Перший «камінь» – тактильну плитку на вході – заклав голова ДніпроОДА Олександр Бондаренко.

Це буде вже другий в області інклюзивний майданчик. Замість старих напівзруйнованих бетонних плит покладуть сучасну тротуарну плитку. Для безпеки дітлахів використовуватимуть нетравматичне покриття. На вході до майбутнього майданчика вже вклали тактильну плитку. Вона допоможе орієнтуватися людям з вадами зору.

 

Установлять зручні гойдалки, гірки, тактильні ігрові панелі: «піаніно», «гітари», «барабани». Варто лише покрутити ручку, і вбудований всередину механізм перетворить кінетичну енергію в електричну: музична панель «видасть» звуки. Все обладнання буде українського виробництва. 

 

 

«Посередині майданчика розташують ігровий комплекс «Сфера». Це буде наша головна «родзинка», – розповіла представниця проєктувальної організації Катерина Коротких. – Під час розробки комплексу орієнтувалися на навколишню інфраструктуру. Зверху споруда нагадуватиме форму водограю, встановленого у центрі парку».

 

 

На будівництво з обласного бюджету виділили 18 млн грн. 

 

 

Майданчик розрахований на півсотні дітей. Загальна площа майбутньої осучасненої паркової зони – 1,1 га.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: