Заламував руки "ластівкою" і сідав на спину затриманому. Криворізького патрульного судитимуть

КРИМІНАЛ
25.01.21 - 17:33

Патрульний із Кривого Рогу постане перед судом за тортури - безпідставне застосування сили та спричинення фізичного болю затриманому, - повідомляють у ДБР.

Слідчі ТУ ДБР у м. Полтаві завершили досудове розслідування за фактом перевищення криворізьким патрульним влади або службових повноважень, що супроводжувалось насильством.

 

Позаторік у липні патрульний прибув на виклик про порушення громадського порядку на території міської лікарні. Він умисно та безпідставно застосував фізичну силу, яка була непропорційна діям затриманого 27-річного громадянина, - йдеться у повідомленні ДБР. 

 

Після затримання підозрюваного, коп одягнув на нього кайданки та сів на спину, коли той лежав обличчям до землі. Через те, що чоловік пручався, патрульний почав заламувати руки, використовувати метод «ластівки». Завівши руки громадянина у кайданках у бік голови, продовжував тримати так його руки деякий час, завдаючи сильного фізичного болю. 

 

Якщо вину патрульного доведуть, йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років. 

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: