Залишився тиждень! "Ярмарок ідей" заохочував криворіжців голосувати за цікавий проект "Громадського бюджету"

      У конференційній залі Криворізького національного університету відбувся «Ярмарок проектів», за які нині триває голосування в рамках конкурсу «Громадський бюджет-2018». 

Активні криворіжці презентували свої проекти зацікавленим містянам, заохочуючи публіку проголосувати за їхні креативні ідеї.

Днем ініціативних людей назвали захід автори представлених проектів. І хоча на ярмарок запрошували ініціаторів усіх 107 заявок, участь у ньому узяв 31 автор.     

Захід відбувся під гаслом ІНІЦІЮЙ, ПЕРЕМАГАЙ, РЕАЛІЗОВУЙ!

Усі охочі мали можливість отримати максимум інформації та консультацію щодо голосування за проекти за допомогою електронної системи "Громадський проект".

Нагадуємо, голосування триватиме до 20 листопада 2017 року включно. В електронному вигляді проголосувати можна на сайті gb.kr.ua.

Крім того, в будні з 8:30 до 17:00 мешканці міста зможуть віддати свої голоси за той чи інший проект, звернувшись на дільниці для голосування, що розташовані у виконкомах районних у місті рад.

Дільниця для голосування працює і в Центрі надання адміністративних послуг ВІЗА виконкому міськради. Графік роботи: щодня з 9:00 до 17:00 та в суботу з 9:00 до 14:00.

Поспішайте, залишився 1 тиждень!