Заплатять від 17 до 34 тисяч. Кого вже оштрафували за порушення карантину?

АКТУАЛЬНО
05.04.20 - 11:04

У судовому реєстрі є вже до 300 рішень щодо адміністративних протоколів на людей, які порушили правила санепідембезпеки: торгували з рук, не користувалися масками або не закрили магазини чи склади, які не повинні працювати в карантинних умовах.

У 27 випадках суд визнав людей винними: 24 особи оштрафували на 17 або 34 тисяч гривень, а в 3 випадках – визнали винними, але зробили зауваження.

 

В інших постановах судів близько половини адмінпротоколів повернули поліцейським на доопрацювання або виправлення; чверть – закрили через відсутність порушення, а ще одна чверть – закрита через малозначимість порушення. 

 

Водій громадського транспорту – 1 випадок. У Києві водій маршрутки перевозив понад 35 пасажирів.

 

Покупець магазину – 1 випадок. У Сумах громадянин прийшов до магазину «АТБ» без маски, штраф - 17 тисяч.

 

Підприємці – 16 випадків. Суд оштрафував їх через порушення правил карантину.

 

Так, на 34 тисячі гривень оштрафували підприємицю у Кураховому Донецької області. ФОП не закрила павільйон з продажу продуктів та алкоголю, де в неї працювали двоє осіб. У суді вона вину не визнала і вказала, що її продавці відпускали продукти харчування, алкоголь, пиво на розлив та сигарети окремо кожній людині, а про заборону роботи вона не чула.

 

У Конотопі Сумської області завідувач складу ТОВ «АВ Метал груп» не припинив роботу та здійснював продаж металовиробів. Порушник вину не визнав. Пояснив, що склад був відкритий для відвідувачів та був вільний доступ громадян, які могли по одному заходити та купувати металовироби. Під час перевірки працівники складу відвантажували металовироби, які були оплачені за безготівковою формою. На працівниках були гумові рукавиці та захисні маски. Але суд все одно оштрафував його на 34 тисячі.

 

Продавці або працівники – 9 випадків.

Серед них, у Кривому Розі  продавчиня магазину м'ясної продукції «Ювілейний» продавала товар без марлевої захисної пов'язки. Свою вину вона визнала, додатково пояснила, що маска була на шиї, оскільки в ній було важко дихати. Суд оштрафував її на 17 тисяч.

 

 

 

Джерело - Слово і діло.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: