Запорізькі правоохоронці викрили групу осіб за організацію онлайн порностудії. Один з організаторів – 25-річний криворіжець

     Дванадцять моделей віком від 18 до 31 років, через сайт в мережі Інтернет, створювали відеотрансляції з контентом порнографічного характеру. За  це отримували грошову винагороду від користувачів сайту. 

Поліцейські провели ряд оперативно-розшукових заходів та встановили, що організатор злочинної групи – 25-річний мешканець Дніпропетровської області. Також у складі угруповання діяли 23-річна жінка та 25-річний чоловік - обидва мешканці Запоріжжя. 

Про це повідомляє Національна поліція у Запорізькій області.

Сьогодні, 5 листопада, оперативники спільно зі слідчими та спецпризначенцями «КОРД» провели одночасні обшуки за місцем мешкання фігурантів та за місцем роботи студії: в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, а також  у Вознесенівському та Олександрівському районах Запоріжжя.

У ході обшуків правоохоронці виявили та вилучили комп’ютерну техніку, через яку здійснювалось розповсюдження  контенту, веб-камери, мобільні телефони та інші речові докази.

Поліцейські встановили, що для діяльності студії зловмисники підбирали на роботу дівчат-моделей з близького кругу знайомих та друзів, а також орендували квартиру. Протягом роботи студії обсяг отриманих грошових коштів склав близько 300 тисяч гривень. Зловмисники перераховували гроші на одну з платіжних карток банку та в подальшому розподіляли між всіма учасниками групи.

Наразі вирішується питання про обрання запобіжних заходів зловмисникам.

Також проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів щодо встановлення усіх осіб, причетних до вчинення вказаного кримінального правопорушення.

Відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України.