"Заради життя": містяни зібралися на благодійний концерт у ПК "Центральний"

КУЛЬТУРА
02.12.23 - 16:58

У Палаці культури «Центральний» глядачі зібралися на великий благодійний концерт з промовистою назвою «Заради життя». Творчі колективи виступатимуть з нагоди Дня ЗСУ та Дня Святого Миколая. Зібрані кошти передадуть на потреби військової частини 4067.

Після концерту відвідувачі можуть взяти участь у ярмарку-продажу та благодійному аукціоні, також є чимало охочих навчитися корисній справі на локації з виготовлення окопних свічок.

 

«Ми організували захід за підтримки БФ «Ми за сильну Україну», - розповідає Ольга Якубовська, директорка ПК «Центральний». – Сьогодні виступають усі наші колективи, загалом понад 20 номерів. Прийшли й батьки юних талантів, всі разом рухаємося до великої мети».

 

Скільки донатів вдалося зібрати – обов’язково дізнаємося. Віталій Качур, заступник керівника благодійного фонду «Добродій», представник БФ «Ми за сильну Україну» впевнений, що допомога буде дієвою. Запевняє: разом із однодумцями займається благодійністю на користь військових з 2014-го року, і навіть без залучення широкого загалу, у своєму колі, завжди була можливість суттєво допомогти криворізьким захисникам.

 

Хлопці зараз мерзнуть на передовій, відбивають ворожі атаки, аби нам було затишно і спокійно у рідному місті. Тож нині кожен виступ присвячений їм. Будьте вдячними, підтримуйте воїнів!

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: