Зашкодить населенню й економіці. Укрзалізниця – проти обмежень пасажирського сполучення

КОМЕНТАР
20.10.20 - 9:36

Укрзалізниця виступила за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину, адже у разі зупинки поїздів, підприємство буде вимушене відправити у простій 25 000 працівників.

Як ми писали, з 19-го жовтня Укрзалізниця зупинила продаж квитків до Івано-Франківська, Тернополя та Хмельницького, Дубна, Здолбунова, Дунаївців, та станцій Славута-1 на Хмельниччині і ім. Т. Шевченка в Черкаській області.

 

Але обмеження приміського й далекого пасажирського сполучення негативно впливає на епідемічну ситуацію в Україні, - переконані в УЗ.

 

"За відсутності поїздів сотні тисяч людей будуть вимушені щоденно обирати для своїх подорожей автотранспорт, зокрема, маршрутки. У більшості випадків маршрутні перевізники, на відміну від залізничних, не дотримуються належних протиепідемічних заходів», – заявили на офіційній сторінці Укрзалізниці. 

 

Крім того, в УЗ звертають увагу на те, що обмеження пасажирських перевезень може значно погіршити фінансовий стан компанії та змусить її відправити у простій понад 25 000 залізничників.

 

«Зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до вкрай негативних наслідків для національної економіки, адже значно погіршиться мобільність населення», – йдеться в зверненні. 

 

Укрзалізниця також підкреслила, що в європейських країнах, які посилювали карантинні обмеження, це не стосувалось роботи транспорту. 

 

«Укрзалізниця буде суворо дотримуватися всіх рекомендацій та рішень, прийнятих КМУ та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пасажирського залізничного сполучення.  Але, у свою чергу, сподіваємося, що ці рішення будуть державницькими та виваженими», – зазначили у пресслужбі компанії.

 

 

Фото на прев'ю з мережі Інтернет.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: