Засідання у справі спаленої 6-річної Аміни Менго вчергове перенесли на місяць

КРИМІНАЛ
15.05.19 - 11:10

14 травня продовжили розгляд кримінальної справи 6-річної Аміни Менго. У розчленуванні і спаленні тіла дівчинки підозрюють прийомних батьків.

«На минулому судовому засіданні ми визначили порядок дослідження доказів у справі. Було оголошено перерву для допиту (вчора) потерпілої», – зазначила суддя Дзержинського райсуду Наталія Вікторович.

 

Як розповіла Елла Менго, бабусі Аміни, наприкінці 2011-го дочка залишила їй двох дітей – Аміну і Тимура. Інвалід третьої групи, бабуся ледь вправлялася з онуками. Каже, змушена була звернутися до соціальних служб. 

«Діток помістили у лікарню на обстеження, і у цей час з’явилася громадянка К. Вони почали умовляти мене віддати діток до їхньої родини, що вони будуть і доглядати дітей, і любити їх, і все добре буде, і я буду найщасливіша бабуся в світі» – згадує бабуся дитини.

 

Про зникнення Аміни бабуся каже – дізналася від поліції, оскільки була однією з підозрюваних у викраденні. А про смерть онуки почула з новин. Переконана: смерть була насильницькою. Під час допиту постраждала оприлюднила чимало інформації щодо утримання дітей у прийомній сім'ї, адекватності лікування обох малих, питання оформлення інвалідності на дітей. На думку прокуратури, почуте в залі суду потребує перевірки. Рішення прокурора про оголошення перерви підтримали усі сторони судового процесу. 

«Далі будемо продовжувати допитувати свідків, викликати. З урахуванням того, що є необхідність підтвердження слів потерпілої бабусі Аміни. Є необхідність отримання цієї інформації від органів державної влади», – наголосив прокурор Криворізької місцевої прокуратури №3 Олексій Пустоваров.

 

Протягом розгляду справи підозрювані громадяни К. залишаються на волі. Їм було повідомлено про підозру у вчиненні злочину за частиною 3 статті 297 (Наруга над тілом загиблого) Кримінального кодексу України та статей 383, 384 КК (Завідомо неправдиві показання).

У разі доведення вини підозрюваних, родичі дитини й громадськість вимагають справедливого покарання - позбавлення волі. 

 

Наступне засідання призначили на 19 червня.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: