Заслужили! Криворізькі хокеїсти 2007 р.н. потрапили до національної збірної Ukraine Selects U13

СПОРТ
02.12.19 - 12:46

З 30 листопада по 1 грудня, вперше в історії українського хокею, відбувся національний відбір до складу команди Ukraine Selects U13 (збірна команда України з хокею) серед гравців 2007 року народження.

На столичній арені "Крижинка" юні спортсмени, під керівництвом провідних дитячих тренерів, пройшли сучасне тестування своїх навичок, модельні тренувальні заняття, а також стикові поєдинки.

 

Понад 250 дітей цієї вікової групи, незалежно від місця проживання, хокейної школи, індивідуальних чи командних здобутків мали шанс потрапити до числа 20 хокеїстів країни та взяти участь у міжнародних турнірах з хокею за підсумками сезону 2019-2020 років.

 

Як повідомляють наші журналісти з місця події, участь у престижному відборі взяли й криворізькі хокеїсти - вихованці ДЮСШ №1, яких готують тренери Дмитро Березін і Євгеній Темніков.

 

Тестування проходили криворіжці Данило Данилюк, Олександр Гудимов, Матвій Потьомкін (тренер Євгеній Темніков), Давид Ілюх, Ігор Дашевський, Іван Мироненко та Олександр Родіонов (тренер Дмитро Березін). 

 

За попередніми результатами гала-матчу, до основного складу національної збірної потрапили Данило Данилюк, Олександр Гудимов, Денис Бобенко і Олександр Коваленко.

 

Фахівці комітету дитячо-юнацького хокею Федерації призначили старшим тренером збірної команди Івана Беневельського, другим тренером обрали Валерія Житника.

 

Національний відбір пройшов під гаслом «Прийди та доведи», що означає рівність стартових позицій та шансів кожного з учасників заходу.

 

Буде створено сезонний рейтинг спортсменів 2007 року народження залежно від їх ігрових амплуа та визначено 20 хокеїстів й їх найближчий резерв, яких буде запрошено для участі у складі команди Ukraine Selects U13 в міжнародних турнірах по завершенні спортивного сезону 2019-2020 років.

 

Вітаємо криворізьких хокейних зірочок! Інтерв'ю вихованця криворізького хокею Данила Данилюка про перший день Національного відбору - нижче.

 

 

Фото зі сторінки УХЛ у соцмережі.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: