Завтра, 5 січня, в Україні починається реєстрація на пробне ЗНО

ОСВІТА
04.01.22 - 13:31

5 січня розпочинається реєстрація на пробне ЗНО, яка триватиме до 22 січня, - повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Охочі взяти участь у пробному ЗНО мають заповнити реєстраційну форму на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. В особистому кабінеті - роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, а за 5-7 днів – перевірити факт зарахування коштів.

 

 

У 2022 році пробне ЗНО відбудеться 19 березня – з української мови, української мови і літератури, а також 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

 

 

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. 

 

 

Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО.

 

 

Увага! Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до закладів вищої освіти.

 

Цього року вартість складання одного пробного тесту коливається від 213 до 309 грн, залежно від регіону проживання учасника.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: