Завтра 55 гідних мешканців Дніпропетровської області отримають премію обласної ради у 15 тисяч гривень

     Цей конкурс започаткували, щоб відзначити молодих, соціально-активних, креативних мешканців із різних куточків Дніпропетровщини.

Категорією-лідером за кількістю заявок стала науково-педагогічна діяльність. На другому місці - культурно-мистецька сфера. Всього ж переможців визначали в 11 категорях, серед яких медицина, спорт, журналістика, бізнес, місцеве самоврядування та інші. Критеріями відбору є актуальність і соціальна значимість заходів, проектів та кампаній, їхня інноваційність, результати та перспективність. 

Серед переможців - Олександра Землянська, лікар онкологічного диспансера, яка щоденно рятує життя хворих за новітньою технологією.

Артем Каверін - курсант Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, який разом із батьком врятував трьох людей, що тонули.

Дарія Шевченко – голова правління Біржі благодійності «ДоброДій», яка щоденно допомагає хворим дітям, збирає кошти на обладнання для лікарень міста і області.

Андрій Сарвіра – організатор бізнесу для АТОвців, голова Асоціації ветеранів-підприємців, власник піцерії «Ветерано».

Та ще багато інших видатних волонтерів, науковців, спортсменів, екологів, вчителів, лікарів та інших фахівців.

Попереду на всіх преміантів чекає урочиста церемонія, привітання та вручення сертифікатів.

Довідково. Конкурс було започатковано минулого року головою облради Глібом Пригуновим. Завдяки цій ініціативі все більше молодих, соціально-активних і працьовитих мешканців Дніпропетровщини стають відомими людям. Матеріальне заохочення у розмірі 15 тис. грн. ( сума без урахування податків ) отримують за досягнення у різних сферах суспільного життя, успіхи у професійній діяльності та за активну участь у розбудові регіону.

Цього разу на участь у конкурсі надійшло 145 заявок. Серед яких 135 претендентів були допущені до онлайн-голосування на сайті обласної ради. Кожен охочий протягом двох тижнів міг проголосувати за свого фаворита через захищену систему BankID. Свій вибір зробили майже 27 000 осіб. Після чого спеціалізована комісія обрала найкращих серед лідерів голосування.