Завтра у Кривому Розі презентують стрічку "Крути 1918". Виконавець головної ролі - криворіжець Максим Донець - зустрінеться з глядачами

ЕКСКЛЮЗИВНО
07.02.19 - 13:20

Завтра, 8 лютого, о 19.00 у  кінотеатрі Олімп відбудеться презентація фільму "Крути 1918" та творча зустріч з його творцями: автором сценарію Костянтином Коноваловим і виконавцями головних ролей Олександром Піскуновим та Максимом Донцем.

Як стало відомо журналістам "Рудани" з власних джерел, актор Максим Донець - криворіжець.

 

Хлопець навчався у КЗШ №8, згодом закінчив Криворізький економічний інститут, пізніше - Київський національний університет театру, кіно і телебачення іменi І. К. Карпенка-Карого.

Він активно знімається у кіно. Наразі криворіжець задіяний на зйомках фільму "Рокада" режисера Андрія Іванюка - про наслідки гібридної війни, що триває на сході України.

 

Зустріч із земляком, який зіграв одну з провідних ролей в історичній картині "Крути 1918", буде цікавою й пізнавальною для містян.

 

«Крути 1918» - український історичний екшн режисера Олексія Шапарєва. Ви зможете подивитись фільм разом з його творцями та поспілкуватись з ними. 

Художній фільм знятий за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року.

На тлі доленосних подій в країні двоє братів Андрій і Олекса Савицькі закохуються у прекрасну Софію.

Більшовики підступають до Києва, місто наповнене «червоними» агентами. Уряд УНР кидає на боротьбу з ворогом усі боєздатні частини армії, включно з юнкерами і студентами.

Чотири сотні юнаків, серед яких Андрій і Олекса, стають проти 4-тисячного добре озброєного війська.

 

Зйомки фільму стартували позаторік у Межигір'ї, де відтворені французькі локації стрічки.

Протягом осені-зими 2017 були проведені складнопостановочні зйомки - з використанням спец- та піротехнічних ефектів, за участі великої кількості акторів масових сцен, тварин та каскадерів.

Основні зйомки тривали протягом жовтня-грудня і знімалися здебільшого у Києві. У зйомках задіяні близько 1000 акторів,150 військових Нацгвардії і 2000 одиниць зброї.

 

Нагадаємо, 29 січня українська громадськість вшанувала пам'ять Героїв Крут - юних українських курсантів та студентів, які поклали свої життя у нерівному бою з Червоною армією.

Прем'єра фільму відбулася 29 січня, в 101-у річницю тієї кривавої битви.

 

Офіційний трейлер фільму дивіться нижче.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: