Завжди посміхався, вірив у Перемогу. У криворізькій землі віднині спочиває доброволець Сергій Юхно

ЖАЛОБА
05.01.24 - 15:37

У Кривому Розі віддали останню шану добровольцю Сергію Юхно. Він крокував через вогненні рубежі на фронтах заради нашого спокою з весни 2022 року. Боровся завзято і планував не зупинятися до самого кінця війни, проте не судилося. Ворог відібрав його життя на Донеччині.

«Добропорядний та чесний, він гідно виконав свій обов’язок перед Батьківщиною: пішов на фронт добровольцем, у березні 2022-го, - розповідає про воїна його тітка Тетяна. – До останнього боровся за Перемогу, вірив у неї, і з цією вірою пішов від нас…»

 

Родич Олексій каже, що Сергій був дуже чуйним та доброзичливим. Працював на АМКР зварювальником у підрядних організаціях по ремонту доменних печей. Були й інші роботи, адже мріяв купити для донечки будинок. Їй лише 5 років, але вона вже ніколи не відчує батьківського тепла… Втратила коханого чоловіка дружина, мати – сина.

 

«Він завжди посміхався, - згадує брата двоюрідна сестра Анжела. – Навіть тоді, коли було тяжко. Це наша родинна риса… А ще дуже любив життя, радів кожній хвилині, цінував час».

 

Криворіжець вирішив відкласти свої мрії та плани, аби захистити найдорожче: мирне життя у рідній країні. Служив солдатом у 129-й бригаді ТрО, у складі 236-го батальйону.

 

9 грудня воїнові виповнилося 48 років. Попереду мала бути Перемога, довгоочікувана зустріч з рідними, довгі роки у мирі та любові. Але через жорстоких окупантів бажання Героя залишилися нездійсненними… 25 грудня він прийняв останній бій на Донеччині.

 

«Сергій житиме у своїх нащадках, - кажуть його рідні. – І обов’язково побачить з інших світів світло української Перемоги».

 

Вічна слава тобі, солдате! Низький уклін за подвиг.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: