Збірна Invictus Games, до якої входить криворізький ветеран Василь Стуженко, завершила тренування

ВІЙСЬКОВІ
02.12.21 - 13:37

У Конча-Заспі завершилось відкрите тренування збірної Invictus Games: Team Ukraine, до складу якої входить криворіжець, колишній боєць батальйону "Кривбас" Василь Стуженко. Наш земляк у національному відборі виборов право увійти до збірної ветеранів АТО, поранених у бойових діях. Стуженко бере участь у змаганнях зі стрільби з лука та плавання.

Нагадаємо, ветерани російсько-української війни, які пройшли відбір у збірну, готуються представити Україну у міжнародних змаганнях в Гаазі. Тренувальна програма зборів дуже насичена. Протягом двох тижнів, з 20 листопада по 2 грудня, інвіктуси проходили інтенсивну підготовку, відточували техніку в основному для себе виді спорту та кількох додаткових, щоб до змагань підійти у максимальній спортивній формі. Українські ветерани виступатимуть у таких видах спорту: легка атлетика (біг, штовхання ядра, метання диску), паверліфтинг, веслування на тренажерах, велоспорт, плавання, баскетбол на візках та стрільба з лука.

 

У перспективі державної політики реабілітації ветеранів - приймати в Україні міжнародні змагання Інвіктус.

 

"Ігри нескорених задали високу планку цієї роботи, і я радий бачити персональні результати учасників збірної, які демонструють, що для героїв України немає перешкод ні в чому. Спорт займає велике місце у реабілітації ветеранів, - сказав на відкритті тренувань Володимир Левчук, заступник міністра у справах ветеранів України.

 

Оцінюючи спортивний результат учасників збірної, головний тренер команди Сергій Конюшок сказав: «Ми вже жартуємо, що через перенесення змагань, наша збірна стала майже олімпійською. Але це дозволило ветеранам сформувати справді міцну команду. І до змагань в Гаазі кожен з учасників підійде в оптимальній спортивній формі».

 

Із 2019 року ветеранський спорт підтримує Благодійний фонд "Повернись живим". Показовим є те, що залучення ветеранів у спорт розширюється.

 

"Ми активно залучаємо регіони, - сказав Тарас Чмут, директор фонду, - кожен відбір збірної охоплює щоразу більшу кількість учасників. І я вірю, що згодом в Україні відбудуться власні спортивні змагання для ветеранів з усього світу».

 

Бажаємо нашому земляку Василю Стуженку успішно підготуватись до міжнародних змагань у Гаазі та гідно представити українських воїнів на світовій арені.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: