Збивав дрони та рвався у бій. У Кривому Розі прощалися з воїном Олександром Петровим

ЖАЛОБА
15.08.23 - 18:14

У Кривому Розі поховали захисника України Олександра Петрова. 27-річний криворіжець дістав важке поранення поблизу Макарівки на Донеччині. 11 серпня його серце зупинилося у лікарні. Рідні, друзі та побратими у глибокій скорботі сьогодні проводжали Героя до місця останнього спочинку.

У Олександра було багато планів – на ціле життя. Нещодавно воїн одружився. Але своє щастя у колі родини він втратив заради кожного з нас.

 «Саша був хорошим, сміливим бійцем, надійним товаришем, - згадує головний сержант роти РВП на псевдо «Магадан». – Хотів стати офіцером, і це бажання могло скоро здійснитися. Він дуже хотів воювати далі, рвався гнати нечисть з нашої землі».

 

За словами побратима, воїн дістав поранення, яке стало для нього смертельним, під час відповідального завдання. Разом з іншим військовим він збивав ворожі дрони. Окупанти вкрили наших захисників з мінометів, і поряд з Олександром стався, як кажуть побратими, «фатальний розрив 120-ки…»

 

До повномасштабного вторгнення росії у нашу державу криворіжець працював помічником машиніста екскаватора на Ганнівському кар’єрі ПівнГЗК. Колеги згадують його як добру людину та професіонала своєї справи.

 

«Я йому дуже вдячна за те, що захищав нас… - не може стримати сліз Валентина, яка працювала разом з Олександром Петровим. – Такий веселий був, душевний… Ніби й зараз переді мною…»

 

Рідним бійця передали міську нагороду – нагрудний знак «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня посмертно. Пам’ятаймо про подвиг гідного сина нашого міста. Слава Герою!

 

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: