Здорові – разом з хворими. У Криворізькому ізоляторі тимчасового тримання виявили порушення у перевезенні ув’язнених

КРИМІНАЛ
29.05.19 - 15:47

Прокуратура Дніпропетровщини провела перевірку у криворізькому ізоляторі тимчасового тримання, у якому виявили ряд грубих порушень, – повідомляють у прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Протягом 2018-2019 років конвоїри ізолятора тимчасового тримання № 2 ГУ Нацполіції області перевозили хворих на відкриту форму туберкульозу із місць несвободи до судових приміщень спільно із здоровими ув’язненими. Таким чином, службові особи конвою наражали арештантів на небезпеку зараження вірусом.

 

 

«За вказаними фактами внесено відомості до ЄРДР за частиною 1 статті 130 КК України (свідоме поставлення іншої особи в небезпеку зараження ВІЛ чи іншою невиліковною інфекційною хворобою, яка є небезпечною для життя людини). Крім того, розпочато кримінальне провадження за фактом службового підроблення (частина 1 статті 366 КК України)», – зазначили у прес-службі.

 

 

Також працівники роти конвойної служби внесли до журналу щоденного передрейсового огляду неправдиві відомості про проходження медогляду поліцейськими-водіями, які здійснюють конвоювання ув’язнених.

 

 

Проведення досудового розслідування у вказаних кримінальних провадженнях здійснюватиме Територіальне управління ДБР у Полтаві.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: