«Z_ефір». Оркестр та юний музикант із Кривого Рогу перемогли в інструментальному жанрі у талант-фесті

КУЛЬТУРА
01.06.19 - 11:06

У Дніпрі гала-концертом на сцені Театру опери та балету завершився фестиваль дитячого креативу «Z_ефір». Його організовують другий рік поспіль. Найкращими визнали 16 із 20-ти представлених лауреатами номерів у різних жанрах, – розповів голова ДніпрОДА Валентин Резніченко.

Учасники змагалися у різних вікових групах у 5 жанрах.

 

Кращими серед вокалістів стали Світлана Шепель із Павлограда, Анастасія Фургало з Нікополя, хор «Тоніка» з Царичанського району та народний ансамбль «Веселі нотки» з Марганця.

 

Першість в інструментальному жанрі дісталась Вероніці Чернухіній з Дніпра, Микиті Красіну з Кривого Рогу, Юрію Прогоному та Родіону Шкварі з Павлограда, оркестру народних інструментів музичної школи №13 Кривого Рогу.

 

Переможці у театральному жанрі – Андрій Шнайдер з Апостолівського району та театр юного глядача «Смайл» з Марганця.

 

Студія «Етуаль» з Апостолівського району, ансамбль бального танцю «Грація», Марія Тимофєєва, Діана Шостакова з Дніпра стали кращими у хореографії.

 

В оригінальному жанрі першість здобули Анастасія Чепурна з Дніпра та народний цирковий колектив «Вогні цирку» з Першотравенська.

 

Нагороди отримали півсотні лауреатів «Z_ефіру»-2019. Їх вручив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман.

 

ІІ обласний фестиваль дитячих талантів «Z_ефір» стартував у лютому цього року. Його учасниками стали майже 30 тисяч дітей від 5 до 16 років.

Фото з відкритих джерел.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: