Жінка, яка знімала у Кривому Розі порно зі своєю 4-річною донькою, народила ще одну дитину?

РЕЗОНАНС
15.04.19 - 9:59 1294

Жовтневий районний суд Кривого Рогу відклав розгляд резонансної справи за обвинуваченням подружжя у зйомці порно зі своєю чотирирічною дочкою.

Нагадаємо, Жовтневим районним судом міста Кривого Рогу зараз здійснюється розгляд кримінальної справи - обвинувачення подружжя за 63 епізодами злочинної діяльності.

 

Подружжю з Полтавщини, яке винаймало квартиру в Кривому Розі, інкримінують звинувачення за статтями Кримінального кодексу України: 149 «Торгівля людьми», 152 «Зґвалтування», 153 «Сексуальне насильство», 156 «Розбещення неповнолітніх» та 301 «Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів».

 

Судовий розгляд кримінальної справи було призначено на 12 квітня, однак судове засідання відклали через відсутність обвинуваченого в залі суду.

 

Нагадаємо, чоловікові обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та для розгляду кримінальної справи триває його переведення з місця попереднього ув’язнення у Полтаві до Кривого Рогу.  

 

Судовий розгляд здійснюється у закритому засіданні. Необхідність такого розгляду пов’язана з тим, що справа стосується злочину проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

 

Тим часом, ЗМІ повідомляють, що підозрювана - мати згвалтованої 4-річної дівчинки - народила ще одну дитину. Тому жінка певний час не могла брати участь у судових засіданнях. 

 

Юристи коментують, що за законом, тепер її повинні позбавити батьківських прав і передати дитину державі, оскільки вона вчинила тяжкі злочини проти дітей.

 

Як ми повідомляли, у червні 2018 року кіберполіція затримала у нашому місті 30-річного чоловіка та 28-річну жінку за зйомку порнографії зі своєю малолітньою донькою. Їх заарештували. Затримані - громадяни Азербайджану.

 

А 5 лютого у Мінську (Республіка Білорусь) затримали 40-річного місцевого мешканця, який фінансував зйомку цього порно.

 

Наступне судове засідання у цій справі призначено на 14 травня 2019 року о 13.00.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: