Журналістів запрошують позмагатися за Національну премію

       В Україні стартував прийом заявок на Національну премію для фахових медійників «Media etc. 2.0». Журналістів області, які спеціалізуються на економічній тематиці, запрошують взяти участь у конкурсі. Переможці отримають грошову винагороду. 

      «До участі запрошуємо журналістів, які висвітлюють процес реформування економіки України. Будемо раді бачити штатних та позаштатних працівників вітчизняних друкованих та інтернет-видань, телеканалів, радіостудій. Запрошуємо й незалежних журналістів, фрілансерів, які сплачують податки в Україні», - зауважили в оргкомітеті.

       Для участі в конкурсі потрібно направити лист-заявку на електронну адресу konkurs@mediatec.org. Він повинен містити прізвище та ім’я конкурсанта, назву ресурсу, де він оприлюднив свій матеріал, контакти, гіперпосилання на публікацію та розміщені аудіо- чи відеоматеріали. Детальніше – на сайті http://www.mediaetc.org/.

      «Заявки на конкурс приймаємо до 20 грудня 2017 року включно. За результатами розгляду робіт переможці отримають грошові премії – п’ять тисяч гривень», – додали в оргкомітеті. 

      У 2016 році на конкурс подали понад сотню заявок. Близько двадцяти переможців отримали премії та спеціальні відзнаки. Призовий фонд минулорічного конкурсу становив 44 тисячі гривень.