Життя обірвала ворожа міна: 12 листопада під Куп‘янськом загинув криворіжець Сергій Пехтерев

ЖАЛОБА
24.11.23 - 15:54

Справжній козак з «Козацької». На Харківщині загинув наш земляк  Сергій Пехтерев. Сумну звістку повідомили на АТ «Кривбасзалізрудком».

У мирному житті 47-річний прохідник понад усе цінував свою родину, любив роботу.  На шахті «Козацька», де працював останні роки,  його шанували і довіряли найскладніші ділянки.

 

На підприємство Сергій прийшов на початку нульових. Починав з учня прохідника, згодом повністю опанував цю професію. Трудився на різних дільницях шахти, навчався тонкощам гірничої справи, здобував авторитет, підвищував майстерність. Одним словом, підкорював гірничі горизонти. Тим більше, за плечами  був диплом Криворізького професійного гірничо-технологічного ліцею.

 

До лав Збройних Сил Сергія Михайловича призвали 7 грудня 2022 року. Пішов, не вагаючись, бо понад усе прагнув захистити свою родину від російського агресора.

 

Ніс службу стрільцем-снайпером 3-го механізованого відділення 1-го механізованого взводу 1-ої механізованої роти 1-го механізованого батальйону. 12 листопада ворожа міна обірвала життя Героя. Сталося це у районі н.п. Іванівка Куп’янського району на Харківщині.

 

Без чоловіка залишилася дружина Тетяна Вікторівна, без батька – донька Юлія та син Іван, які щодня чекали на його повернення.

 

«Керівництво, трудовий колектив акціонерного товариства «Криворізький залізорудний комбінат» щиро поділяє горе родини Сергія Пехтерева та схиляє голови у великій скорботі. Дякуємо батькам за виховання гарного та мужнього сина. Нехай світлі спогади про нього залишаться у серцях рідних, друзів, колег. Ми пам’ятаємо, якою дорогою ціною дістається кожна хвилина мирного життя», - написали на сторінці КЗРК.

 

Вічна Пам’ять та Слава полеглому Герою!

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: