«Живий сюрприз». Криворожанка помітила у воді хробаків

ПРИГОДА
06.06.19 - 12:38

Більш ніж тиждень тому мешканка Карнаватки виявила вдома у проточній воді білу живність. З її слів – це хробаки. Про це жінка повідомила у соцмережах.

У Кривбасводоканалі кажуть, скарг з цього приводу не отримували. А коли побачили допис про якість води на Карнаватці, вирушили на відбір проб для досліджень.

 

«Запасались водою, набирали у бутилі і баклажки. В одній з ємностей ми виявили якусь живність, схожу на лісу, як черв’яки. Я думала, мені здалося, набрала один, другий, третій. І вони ще були», – обурюється мешканка Карнаватки Тетяна.

 

Поділилась новиною про свою знахідку із сусідами. А пізніше з’явився допис у соцмережі про якість води. Учора фахівці водоканалу зробили забір для лабораторного дослідження. Тим часом пояснюють – на якість води можуть відчутно впливати стан трубопроводів у квартирі чи в будинку, і засмічення фільтру перед змішувачем води або лічильником, а також - застій води у трубах.

 

Відбір води для аналізу провели у двох місцях на Карнаватці – у житловому будинку, де мешканці виявили проблему, та у районній контрольній точці. Про результати буде відомо згодом.

 

«За підсумками роботи, на Карнаватці з 10-ти вулиць на кожній є один злісний неплатник. Не хотілось би, але нам доводиться приймати крайні заходи – обмеження послуги. Тобто, якщо у людей немає можливості сплатити за послугу своєчасно, якісь фінансові труднощі, ми завжди чекаємо», – зазначив заступник начальника служби водозбуту КП «Кривбасводоканал» Вадим Музика.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: