Зірка замість козака Рога. У 129-ій бригаді ТРО змінили офіційний шеврон

ВІЙСЬКОВІ
02.01.24 - 10:21

У 129-ій бригаді ТРО змінили офіційний шеврон. Легендарного козака Рога на ньому більше немає. Натомість з’явилася зірка і опущені донизу палаші. Про зміну шеврона повідомили на сторінці бригади.

Нагадаємо, за основу попереднього шеврона бригади було взято символіку 40-го окремого мотопіхотного батальйону «Кривбас», бійці якого в перші дні формування 129-ї бригади добровільно стали на захист Батьківщини. Тлом став старовинний мур, що символізує стійкість та непохитність перед ворогами. У центрі - обличчя козака з пов’язкою на оці (за легендою, козак Ріг був кривим на одне око). Дві схрещені шаблі та козацька порохівниця знизу нагадували про готовність боронити Батьківщину. Цей оригінальний шеврон, завдяки мужності криворіжців на полі бою, став упізнаваним по всій країні.

 

Як тепер виглядає та що означає офіційний нарукавний знак?
 

Новий патч має вигляд геральдичного щита синього (блакитного) кольору, із золотою звуженою зубчатою главою і оздоблений золотим кантом. Центральним його елементом є дві схрещені срібні шаблі вістрям додолу, під срібною восьмипроменевою зіркою. Ці символи використовували на печатці Інгульської паланки війська Запорізького, на території якої розташована військова частина. Нарукавний знак виконано в кольорах, притаманних підрозділам Сил територіальної оборони ЗСУ та історичній територіальній геральдиці, - пояснили в бригаді.

 

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: