Зіткнення локомотива й тепловоза на «АрселорМіттал Кривий Ріг»: травмувалися машиніст і помічник

КОМЕНТАР
13.01.20 - 17:27

11 січня при перезміні локомотивних бригад поблизу залізничної станції Кірова на території «АрселорМіттал Кривий Ріг» зіткнулися неконтрольований рухомий склад з тепловозом, який належить підрядній організації ТОВ «ЮНИКАС-ТК», – офіційно прокоментувала пресслужба АМКР.

Як ми вже писали, локомотив виконував маневр з осаджування вагонів на колії № 10.

 

«Близько 7-ї години ранку тепловоз стояв у заглушеному стані, локомотивна бригада підрядника перебувала в кабіні. У результаті зіткнення й інерційного руху тепловоза, машиніст і його помічник отримали незначні забої. Після надання першої медичної допомоги в медпункті «АрселорМіттал Кривий Ріг», машина швидкої доправила їх до міської лікарні для належного огляду. Відповідно до висновку медиків, робітники визнані працездатними за професією та готовими повернутися до роботи», – йдеться у повідомленні компанії.

 

За попередніми даними розслідування, на залізничній станції Шмакове відбулося саморозчеплення між 21 і 22 вагонами рухомого складу.

 

«Некерований рухомий склад з 21-го вагона пішов на перегін ст. Шмаково – ст. Кірова. У районі залізничної станції Кірова некеровані вагони зіткнулися з тепловозом. У результаті зіткнення значно пошкоджений тепловоз, сталося сходження з рейок перших 10-ти напіввагонів по ходу руху», – коментують в пресслужбі АМКР.

 

Наразі триває розслідування аварії.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: