Змагалися у спритності й витривалості. У Кривому Розі відбулися змагання з гірського туризму

СПОРТ
03.02.20 - 13:40

31 січня відбулися міські змагання зі спортивного гірського туризму в закритих приміщеннях серед дітей старшої вікової групи, – повідомляють у міському центрі туризму.

В особистому заліку на дистанції «Гірські перешкоди» серед дівчат 1 місце посіла Мірям Семенюк, ЦТКЕУМ Інгулецького району; 2 – Ксенія Куріна, ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району-1; 3 – Дарина Алексєєва, ЦТКЕУМ Інгулецького району.

Серед хлопців 1 місце здобув Ілля Красуля, ЦТКЕУМ Інгулецького району; 2 – Назар Волошин, ЦТКЕУМ Інгулецького району, 3 – Єгор Лагунок, «Еверест» ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району.

На дистанції «Змагання зв’язок» перемогли Мірям Семенюк та Анастасія Кунгурова. На 2-му місці – Діана Степанчук та Ілля Красуля. На 3-му – Назар Волошин та Дарина Алексєєва.

У загальнокомандному заліку перемогли вихованці ЦТКЕУМ Інгулецького району. 2 місце розділили спортсмени ЗШІ № 9 Інгулецького району та ЦТКЕУМ «Мандрівник» Саксаганського району-1. На 3-му місці – ЦТКЕУМ «Меридіан» Тернівського району.