Знай наших! У столиці триває дивовижна виставка криворізької художниці Алли Шоріної

КУЛЬТУРА
23.07.19 - 17:13

У музеї історії Києва відкрилась виставка криворізької художниці Алли Шоріної. Серед робіт – портрети, пейзажі та натюрморти. Художнє мистецтво – не єдине захоплення Алли, а лише її хобі.

Алла Шоріна – кандидат наук із соціальних комунікацій. Протягом багатьох років вона досліджувала внутрішній світ людини, його трансформації у різних системах координат. 10 тисяч професійних годин напрацьовано у проектному менеджменті. Дівчина мала досвід роботи на державній службі, у банківському сегменті, в медіа-бізнесі та навіть у видавничій справі. Зізнається – і подумати не могла, що буде представляти власні роботи на персональній виставці.

 

На відкриття виставки завітали чимало українських зірок. Серед них – солістка групи «Алібі» Анна Завальська. Каже, роботи Алли промовляють: не забувайте про свої мрії.

 

«Упевнена, що свої мрії потрібно вміти писати, як картини на полотнах, підбираючи фарби, наносити ескіз і мріяти про те, якою вийде картина в результаті. Чим детальніше буде ця картина, тим імовірніше, що твоя мрія здійсниться в реальність», –  поділилася враженнями від робіт Алли Шоріної солістка «Алібі».

 

Головним джерелом натхнення для художниці є рідне місто, про яке Алла згадує з теплом та гордістю.

 

«Кривий Ріг – моє рідне місто. Оцінка земляків, мабуть, найцінніша, і ми найбільш відкриті і уразливі до неї. Саме з рідним містом пов’язано дуже багато і ла-ла-ла, і надій. З Кривим Рогом, з тими стежинками, якими гуляли, рідним районом», – зазначила художниця.

 

Серед представлених робіт – натюрморти. Алла досліджує, як сонячне світло змінює усе навколо.

 

В межах виставки також представлені роботи, ключова тематика яких – побутові сцени, де люди, незалежно від віку та соціального статусу – мають у житті "ла-ла-ла і надії".

 

«У своїх роботах хотілося передати саме цей настрій – легкий піднесений, і внутрішнє відчуття – що все буде добре», – розповідає Алла Шоріна.

 

Виставка в музеї історії Києва триватиме до 28 липня включно, тож усі, хто планує провести вихідні у столиці, мають можливість побачити на власні очі роботи нашої землячки.

 

Фото з відкритих джерел

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

Читайте також: