Знесло дах і вікна: криворіжці показують наслідки ранкової атаки шахедів

«Ми з чоловіком якраз збиралися на роботу, і тут прилетіло. Вибуховою хвилею знесло дах і вікна, трохи посікло мені руку. Але, слава Богу, що всі живі, неушкоджені», - каже пані Наталія.
За її словами, першими на місце примчали поліцейські, потім газівники, бо через перебитий газогін почалася пожежа.
«Щира дяка сусідам, які одразу кинулися нам на допомогу. Потім приїхала швидка, представники райвиконкому, рятувальники. Зараз робота кипить. Наш будинок уже лагодять», - вдячна постраждала жінка.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
Нічний удар «Іскандером»: криворіжці діляться пережитим
Криворізький школяр Матвій Маляр допомагав гасити багатоповерхівку після влучання
«Слава Богу, що всі сусіди живі», - криворожанка Тетяна про пережите