Знов у грі. БК «Кривбас» сенсаційно переміг БК «Дніпро» з рахунком 82:71

СПОРТ
25.10.21 - 13:53

24 жовтня у криворізькому СК КНУ  відбувся черговий матч регулярного баскетбольного чемпіонату Суперліги Windrose. У рідних стінах Кривбасу вдалося вибороти впевнену перемогу над Дніпром і перервати серію невдач.

Криворіжці вже зі старту гри заволоділи ініціативою. За перші 2 хвилини підопічні Артема Сліпенчука набрали 9 очок, а дніпряни - лише 2. Надалі господарі продовжили тримати суперника на відстані, вигравши стартовий ігровий відрізок з перевагою у ті ж самі 9 пунктів.

У другій 10-хвилинці обидві команди збавили оберти, проте Кривбас продовжив домінувати на паркеті. До великої перерви господарі збільшили свою перевагу вдвічі - до 18 очок, - повідомляє superleague.in.ua

Після відпочинку Дніпро зумів вирівняти гру, вигравши третю чверть з мінімальною перевагою.

У заключному ігровому відрізку гості скоротили відставання ще на 6 очок, але на більше ані часу, ані сил вже не залишилося. Як результат - впевнена перемога Кривбасу - 82:71.

Криворіжці значно краще грали на підбираннях. На рахунку господарів 43 ребаунди, 36 - у Дніпра.

Найкращим гравцем  матчу став центровий Кривбасу Владислав Коренюк. У нього - 17 очок, 14 підбирань і 3 передачі.

Наразі криворізька команда, вигравши 4 з 5 матчів, іде 7-ю у турнірній таблиці.

30 жовтня Кривбас навідається у гості до чинного чемпіона України – Прометея.

Джерело: Федерація баскетболу України