Знову як новенька. Учні криворізької школи №17, зруйнованої буревієм, повернулися за парти

Рік вимушеної перерви, і нарешті - відновлення навчального процесу під дахом над головою. Буревій у липні 2019-го директор 17-ої школи Ольга Лагутіна не забуде ніколи.
"На моїх очах наш дах упав просто на асфальт шкільного подвір'я. Завдяки допомозі міської влади, нам відремонтували перекриття 2-го поверху і горища, усунули всі аварійні моменти, поміняли балки і зробили сучасне перекриття", - каже Ольга Лагутіна.
На час ремонтних робіт учнів напівзруйнованого закладу прийняла 26-та школа. Майже за рік було відновлено дах та проведено ремонтні роботи на 2-му поверсі. На сьогодні 17-ту школу вже відвідують майже 200 дітей.
"По-перше, відремонтовано і знято аварійність на другому поверсі, відремонтовано стелю 2-го поверху, за дорученням міського голови, відремонтовано та замінено сантехніку в усіх санвузлах, далі - зроблено косметичний ремонт другого поверху, замінено підлогу і двері. На сьогодні, покрівля не тече і вона не аварійна, але враховуючи те, скільки їй років, буде правильно зробити і ремонт покрівлі", - розповіла Тетяна Кріпак, директорка міського департаменту освіти та науки.
Зараз триває друга хвиля ремонту - заміна шиферу на металочерепицю і ремонт сходів між другим і першим поверхами.
За 2 роки на ремонт і покращення матеріально-технічної бази 17-ої школи з міського бюджету спрямували майже 2 мільйони гривень.

«Дізнавайтесь про новини міста першими! Підписуйтесь на наш Telegram!»

tv@rudana.com.ua
У Кривому Розі почали ремонт привокзальної площі біля станції «Кривий Ріг-Головний»
У Кривому Розі завершили капітальний ремонт мосту на Колачевського
У Кривому Розі розпочали повну реконструкцію стадіону «Металург»